Activiteit

Tekst: Sven Van Elst, algemeen secretaris VVH

VVH lanceert vernieuwde website

 

Net voor de feestdagen lanceerde VVH haar vernieuwde website. Met een frisse look en een gebruiksvriendelijke navigatie wil de koepelorganisatie haar leden, maar vooral iedereen die interesse heeft in sociale huisvesting in Vlaanderen, informeren.

Björn Mallants: 'De meeste sociale huisvestingsmaatschappijen (SHM’s) informeren hun huurders en kandidaat-huurders vandaag al digitaal. Uiteraard blijft ook papieren communicatie belangrijk. VVH wil een zo ruim mogelijk publiek informeren over de activiteiten en standpunten van de sociale huisvestingssector via haar vernieuwde website.
Er ging een heel denkproces aan de lancering vooraf. Els Matthysen, stafmedewerker communicatie: ‘In het verleden communiceerden we met onze leden vooral via elektronische nieuwsbrieven en e-mail. Ons belangrijkste forum naar de brede buitenwereld was Fundamenten. Voor alle duidelijkheid, ons magazine zal vier keer per jaar op papier in de bus blijven vallen bij onze 3000 abonnees. Met de vernieuwde website, die tot stand kwam in samenwerking met Figure8, willen we de artikels over onze standpunten, onze activiteiten, de reeks Roots over BV’s die opgroeiden in een sociale woning, heel veelzijdige dossiers,… ook digitaal toegankelijk en doorzoekbaar maken voor een ruim publiek. De vernieuwde website zal een echte actualiteitssite worden waar regelmatig nieuwe berichten op zullen verschijnen.’

Sven Van Elst, algemeen secretaris: ‘Daarnaast zal er voor onze leden, zoals vroeger, een gesloten deel blijven met een elektronisch archief van verslagen van vergaderingen, presentaties van studiedagen, … Zij zullen zich ook heel gemakkelijk via de website kunnen inschrijven voor studiedagen en opleidingen. Nieuw is dat de SHM’s hun vacatures vanaf nu ook op de website van VVH zullen kunnen bekendmaken.’

Björn Mallants: ‘We hebben onze leden al geïnformeerd over de vernieuwde website en de eerste reacties zijn heel positief. We zijn er zeker van dat heel snel ook andere geïnteresseerden de weg zullen vinden naar VVH.be. Ik zou alvast aan iedereen willen zeggen "Welkom" en breng ons regelmatig een digitaal bezoekje!’